Tule Datafoxi ärikliendiks!

Too oma ettevõte Datafoxi, sest ärikliendina oleme läbimõelnud kõik sammud, mis aitaksid just sinu äri kasvatada. Konto avamine võtab vaid mõne minuti!

Suur kaubavalik

Pakume oma äriklientidele parimat kaubavalikut, mis turul saada on! Meil on laos ligi 50000+ toodet, mis on võimalik meie käest osta.

Ärikliendile parimad lahendused

Hulgiostude puhul on võimalik ärikliendil maksta hulgihindu! Lisaks on võimalik abi saada ja personaalseid pakkumisi oma kliendihaldurilt.

Paindlikud maksetingimused

Maksetingimused, mis sobivad just sinu ärile. Meil on võimalik taotleda personaalset krediiti ja järelmaksu võimalusi. 

Suhtle mugavalt ja ühest kohast

Mõistame kui tähtis on küsimustele kiire vastamine ja nende leidmine. Oleme Datafoxis loonud mugava lahenduse partnerite ja kliendihalduri vahel, mis seob mõlemad osapooled üheks. Kirjuta, vasta ja saa reaalajas teated enda postkasti, kui oleme vastanud küsimusele/probleemile.

Kiire ja mugav ülevaade tehtud pakkumistest

Oleme lihtsustanud klientidele pakkumiste küsimise, vormistamise ja nende salvestamise. Logi sisse mugavalt oma ärikliendi kasutajaga, lisa vajalikud tooted ostukorvi ja vajuta “Küsi pakkumist”.

Kliendihaldur vaatab pakkumise üle ja vajadusel korrigeerib hinnad. Kohe kui hind on korrigeeritud, tuleb emaili teade tehtud pakkumise kohta. Pakkumise näed ilusti enda kasutaja alt – saad lisada selle kohe mugavalt omale ostukorvi ja vormistada tellimuse või alla laadida PDF-ina.

Lisa mugavalt inimesi organisatsiooni

Kui oled ärikliendina juba kasutaja loonud, siis on sul lisaks kõigele võimalik luua erinevaid kasutajad enda organisatsiooni. Määra neile õigused, mis just sinu arust on vajalikud sellele kasutajale. Näiteks luba kaupa tellida ilma nõusolekuta, vaadata Datafoxi tehtud pakkumisi, vestlusi ja palju muud.

Mugav ostunimekiri

Mõistame kui tähtis on organisatsiooni vaheline suhtlus ja kauba valiku otsustamine. Oleme loonud mugava lahenduse sisemise “Ostunimekirja” jagamiseks. Loo ostunimekiri, mida näevad kõik organisatsioonis olevad inimesed. Vaata, lae alla (Csv failina) või vormista kohe ostuks. Kiire ja mugav lahendus.

Tõenäoliselt kõige mugav tellimine turul

Ärikliendina on suure tõenäosusega otsitav toote nimi või tootekood juba sulle teada ja ei soovi sa ka suure tõenäosusega epoes seda otsida/filtreerida. Olemegi loonud lihtsa lahenduse otse oma kliendi portaalist otsida, lisada ostukorvi tooteid, vaadata hindu – ilma, et peaksid lahkuma või navigeerima kusagile mujale. 

Taotle endale mugavalt ettevõtte krediidi limiiti

Ärikliendina palju oste toimivad suure tõenäosusega mingisugust limiiti jälgides. Nüüd on sul võimalik mugavalt näha ja teha oste organisatsiooni põhiselt täpselt selle summa piires, mis sul vaja on. Datafoxi hoolduskliendina on vaikimisi see sulle sisse lülitatud. Kui soovid endalegi selle mugava funktsiooni sisse lülitada, siis kindlasti võta eraldi iseteenindusega ühendust, kas alustades Vestlust iseteeninduses, kirjutades oma kliendihaldurile või kirjutades meile emailile – info@datafox.ee

Registreeri ennast ärikliendiks

Datafox OÜ

Tammsaare Ärikeskus
Tammsaare tee 47 Tallinn 11316
Registrinumber: 12519049

Oleme avatud

Esmaspäev - Reede : 10:00 - 17:00
Nädalavahetusel oleme suletud

Jälgi meid sotsiaalmeedias:

Registreeri kastuaja

Teie isikuandmeid kasutatakse teie kasutuskogemuse toetamiseks kogu sellel veebisaidil, teie kontole juurdepääsu haldamiseks ja muudel meie [privaatsuspoliitikas] kirjeldatud eesmärkidel.

Sinu Ostukorv
Ostukorvis pole tooteid.

Delivery to you

Where to deliver your purchases?

Delivery times available depend on where you are ordering from